6 super přírodních spalovačů, kteří vám pomohou ke štíhlé postavě

6 super přírodních spalovačů

Snížili jste svůj energetický příjem, ale stále nemáte štíhlou postavu? Buďte o krok blíž k postavě snů s našimi tipy, které zrychlují a posilují metabolismus.

Chci poradit jak zhubnout

Snídejte jako král

Probuďte se s ovocem, jogurtem, müsli a míchanými vajíčky. Pak obědvejte jako princ a nakonec večeřte jako chuďas. Váš metabolismus se totiž v průběhu dne zpomaluje.

Pijte vodu s citrónem

A to po celý den, vždy před jídlem. 200 ml takové vody má čistící účinek a zbaví nás pocitu hladu. Navíc skvěle nastartuje trávicí metabolismus.

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

Zásobte se vitaminy B

Nakupujte potraviny jako je špenát, brokolice, žlutý meloun. Tyto potraviny jsou skvělým zdrojem vitamínu B, které jsou velmi důležité pro správnou funkci metabolismu.

Okořeňte si život

Pálivé papričky způsobují v našem těle lepší práci zažívacího ústrojí,  zvyšují tepovou frekvenci a tělesnou teplotu a díky nim proto dokážeme spálit extra kalorie navíc. Přidejte si jednu nebo dvě papričky jalapeño do jídla a uvidíte zázraky.

Chci poradit jak zhubnout

Vylouhujte si čaj

Správná nálož kofeinu a flavonoidů (látky, které mají antioxidační působení, patří mezi ně třeba ostružiny a maliny nebo různé byliny) v zeleném čaji urychluje zpracovávání energie a pomáhá více odbourávat tuk, a to až o 40 %.

Nakrmte se energií

Potraviny s vysokým obsahem bílkovin používají energii z jídla na posílení svalů. Proto přijdete do jídelníčku kuřecí maso, ryby, vejce nebo luštěniny. A s chutí se vrhněte na posilování, ať brzy získáte štíhlou postavu.

Chci poradit jak zhubnout

Štítky:

Komentujte

avatar