Dieta a cviky na hubnutí břicha

hubnuti-bricha

Ploché břicho je sen snad každého z nás. Jenže jak už to v životě bývá, nic není zadarmo. Ploché břicho je běh na dlouhou trať. Hubnutí břicha není otázka týdnů ba ani měsíců. Budete se muset zaměřit na stravu a na pohyb. Prostě změnit životní styl jednou pro vždy.

Vhodná strava jako cesta k plochému bříšku.

Špatná strava způsobuje nadýmání a plynatost.  Vyhýbejte se proto takovým jídlům, které způsobují nadýmání a jsou špatně stravitelné. Máme na mysli zejména mléko, plísňové sýry, smažená jídla, polotovary, fazole a kukuřici, čerstvé pečivo, cukr, alkohol, slazené perlivé nápoje, cukrovinky, ale také žvýkačky.

Dieta pro ploché břicho.

Do svého jídelníčku byste měli zařadit ryby, bílé maso, rýži, olivový olej, zeleninu, ovoce.  Myslete na to, že stravu je důležité dobře rozžvýkat a hlavně jíst pomalu! Menší kousky vaše tělo bude lépe trávit. Hlavně nebuďte hlady. Pokud máte i po jídle pocit hladu, snězte kousek zeleniny nebo ovoce. Jezte pravidelně pětkrát denně.

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

Pitný režim jako základ pro vaše zdraví

Pitný režim je ten správný krok pro udržení celkového zdraví. Neperlivá voda je ta správná trefa do černého. Doporučujeme pitný režim doplnit o bylinkové čaje. Heřmánkový čaj vám dobře nastartuje trávení a vaše břicho tak nebude zbytečně nafouklé.  Další bylinky, které jsou vhodné jsou koriandr, máta, anýz, máta, meduňka.

Cviky na hubnutí břicha

Bez cvičení to nepůjde. Posilovací cviky na břicho provádějte pravidelně.  Při posilování břišních svalů se soustřeďte na bederní oblast, kterou byste měli mít po celou dobu cvičení přitlačenou k podložce.  Pokud pro vás domácí cvičení není dostatečně motivující, vyražte na hodiny jógy, pilátesu nebo body form. Ve skupině lidí se přece jen cvičí lépe a navíc na vás bude dohlížet kvalifikovaný lektor. K posilování přidejte i aerobní cvičení. Pokud nejste vyznavači běhu, postačí i rychlá chůze.

Dobré držení těla dělá zázraky!

Dobré držení těla vám zaručí, že vaše břicho bude vypadat hned o něco štíhlejší.  Stůjte vzpřímeně! A uvidíte ten rozdíl na první pohled. Hubnutí břicha půjde s naší pomoci raz, dva, tři.

Chci poradit jak zhubnout

Štítky:

Komentujte

avatar