Hubnutí po padesátce? Jde jednodušeji než si myslíte!

hubnuti-po-padesatce

Buďte fit a vitální i po padesátce!

Konec věčným výmluvám.  Pojďte s námi zabojovat a dokázat sobě i svému okolí, že vy můžete zdravě vypadat i s přibývajícím věkem.  Ženy prochází celou řadou změn v tomto věku. Nebudeme zde, ale rozebírat menopauzu nebo další méně příjemné záležitosti.

Ženy pozor na žízeň!

Ve vyšším věku se vyskytuje pomalé vymizení pocitu žízně. Proto dbejte na správný pitný režim. Na našem blogu naleznete jednoduchý výpočet pro optimální pitný režim. Nezapomeňte na to, že nejvíce tekutin se pije ráno a dopoledne!

Začít držet hladovku je ta nejméně zdravá varianta!

Pokud vaše váha začala stoupat, rozhodně nepřestávejte jíst. Hladovka je zdraví nebezpečná a vůbec vám nepomůže. Chybu uděláte také pokud začnete do svého jídelníčku stále více zařazovat nízkotučné jogurty a zeleninové saláty. Jezte jídlo, které vám dodá energii.

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

Dopřejte vašemu tělu proteiny!

Lidé středního věku mívají ve stravě dle odborníků nedostatek kvalitních proteinů. Obohaťte váš jídelníček o zdravé zdroje bílkovin. Na vašem talíři by nemělo chybět libové maso, ryby, vejce, mléčné výrobky, tofu a luštěniny.

Bez sportu to nepůjde! Zkuste se zamyslet, který sport bude pro vás ten pravý.

Pohyb vám zaručeně dodá sílu. Hýbejte se minimálně dvakrát týdně. Jednou se věnujte spalovacím cvičením, jako je například rychlá chůze, plavání, jízda na kole apod. Při druhé aktivitě se zaměřte na tvorbu svalové hmoty. Doporučujeme vybrat si cvičení typu Body & Mind. Jde o takové cvičení, které vám zlepší držení těla, protáhne unavené svaly a zároveň dopřeje relaxaci.  Propojte svoji duši a tělo na hodinách jógy a pilátesu.

Zbytečně se nestresujte!

Pokud se výsledky nedostaví tak rychle, jak očekáváte, zbytečně se nestresujte. Ano, hubnout po padesátce může být těžší, díky pomalejšímu metabolismu a hormonálním změnám. Ale na druhou stranu máte určité životní zkušenosti a pevnější vůli. Nebojte se, zhubnout můžete v každém věku a to i po padesátce!

Chci poradit jak zhubnout

Štítky:

Komentujte

avatar