Marta N. zhubla více než 10 kg

hubnuti-recenze-marta

Vše začalo po porodu naší milované dcerky. Jak už to bývá, na prvním místě bylo miminko, potom tatínek, pak domácnost, a až teprve nakonec maminka. Začala jsem se v jídle odbývat, jedla jsem nepravidelně, buď málo, nebo moc, nepřiměřené porce, hlavně nezdravě, zkrátka co bylo rychle po ruce. Už za čtyři měsíce jsem z fotek poznala, že jsem o něco přibrala, nedokázala jsem s tím však nic dělat a jen jsem si namlouvala, že kojím a tudíž jakékoli hubnutí a změny jídelníčku musí počkat. Postupně jsem se „vypracovala“ na více než 77 kg, takže za devět měsíců od porodu jsem vážila téměř tolik, kolik před porodem. Tehdy jsem si konečně řekla DOST.

Přemýšlela jsem, co dělat pro to, abych zhubla a znovu nepřibrala. První mě napadla krabičková dieta, protože tu jsem kdysi v minulosti už vyzkoušela a díky které jsem zhubla 15 kg během cca 7 měsíců. Říkala jsem si však, že krabičky nejsou trvalým řešením a můj problém nevyřeší, protože mě nenaučí správným návykům a věčně je jíst nebudu. Kromě toho jsem stejně potřebovala vařit pro manžela i pro dcerku.

  Chci zavolat a poradit jak zhubnout

  ⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

  Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
  Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
  Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
  Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

  Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

  Na internetu jsem náhodou narazila na webové stránky Dieta123 a tato možnost mě zaujala natolik, že jsem se rozhodla ji vyzkoušet. Do péče mě dostala úžasná a převelice trpělivá nutriční poradkyně.

  Hubnutí se krásně rozběhlo. Dietě123, a mé specialistce zejména, tak vděčím za to, že během 7 měsíců jsem zhubla více než 10 kg na aktuálních 67 kg, přes prsa mám úbytek 10 cm, v pase 12,5 cm, přes břicho 18 cm, přes zadek 10,5 cm a obvod stehen se mi zmenšil o 7,5 cm. Díky mé specialistce jsem do jídelníčku zařadila spoustu zdravých potravin, které jsem dříve nejedla a o kterých jsem zjistila, že mi vlastně chutnají, naučila jsem se je jíst ve vhodnou denní dobu, což je neméně důležité, a zafixovala jsem si principy zdravého stravování.

  Nyní mě ještě čeká posledních cca 4-5 kilo, ale věřím, že to spolu dotáhneme. Marta N.

  0 0 vote
  Article Rating
  guest
  1 Komentář
  Nejnovější
  Nejstarší Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Dalibora šimacka
  Dalibora šimacka
  3 let před

  Super já už taky zhubla držím dietu 123 a vše ok