Prášky na hubnutí? Podvod nebo fakt?

prasky-na-hubnuti

Ne každý člověk má to štěstí a je od přírody štíhlý. Ale ono žít zdravě a cvičit, to je pro mnohé z nás větší dřina než si vůbec dokážeme představit. Co vzít hubnutí jednoduše a koupit si zázračnou pilulku, díky které zhubnete na vysněnou váhu? Jednoduše a pohodlně? Vždyť žijeme ve 21. století a zázraky se dějí každý den.

Doplňky stravy na našem trhu? Dá se jim věřit?

Volně dostupných doplňků stravy a volně prodejné produkty nalezneme na našem trhu neskutečné množství. Tyto produkty můžeme rozdělit dle jejich účinku. Jedná se o ty, které snižují chuť k jídlu, rozkládají tuky, mají odvodňovací účinek, ovlivňují termoregulaci nebo blokují střevní enzymy, které omezí využitelnost dané živiny.

Carnitin obsažený v pilulkách. Zázrak nebo klam?

Látka zvaná L-carnitin se podílí na přenosu mastných kyselin z tukové tkáně do mitochondrií buněk, díky tomu tak dochází k vyššímu odbourávání energie uložené ve formě tuku. Z hlediska redukce váhy má tento doplněk stravy význam v kombinací s aerobním pohybem.  Odborníci ovšem zastávají názor, že výživové doplňky jsou vhodné pouze pro sportovce, kteří mají tréninky každý den.

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

C.L.A. rovná se marketingový trik?

C.L.A. je zkratka pro kyselinu linolovou, která se přirozeně vyskytuje v živočišných produktech. Jako příklad si můžeme uvést maso, mléko nebo slunečnicová semínka. Odbornicí tvrdí, že při dlouhodobém podávání 3–4 gramů v pilulkách na hubnutí denně byl ve studiích popsán mírný pokles množství tělesného tuku. Ovšem zeptejte se sami sebe, zda se vám chce utrácet peníze za něco takového? Není lepší investice do kvalitních potravin?

Chrom jako součást reklamy. Nenechte se zmást!

Pojem chrom se často objevuje v reklamních kampaních na dietní přípravky. Tato látka zvyšuje účinek inzulinu. Zdravý člověk ovšem svoji hladinu glykémie může sám ovlivňovat. Záleží tedy na správně složeném jídelničku. Proto není chrom potřeba.

Chci poradit jak zhubnout

HCA obsažená v pilulkách na hubnutí. Opravdu tomu věříte?

HCA- kyselina hydroxycitronová v práškách na hubnutí pochází z rostliny Garcinia cambogia a působí na snížení funkce enzymu citrátyláza, který je důležitý při syntéze tuku (mastných kyselin). Její účinnost je ovšem zpochybňována.

Synerfin? Další látka, která budí otázky?

Synerfin je látka, která se získává z citrusových plodů, měla by zvyšovat produkci tělesného tepla a tím zvyšovat spotřebu energie. Účinek je také diskutabilní.

Chci poradit jak zhubnout

Chitosan jako průlom v práškách na hubnutí?

Látka zvaná chitosan dle prodejců omezí vstřebávání tuků z potravy, ale prokázané výsledky sledování jsou nedostačující.

Slovo na závěr?

Neplýtvejte penězi zbytečně na potravinových doplňcích jako jsou prášky na hubnutí nebo zázračných produktech na hubnutí. Jen zdravá strava, vyvážený jídelníček, kvalitní potraviny a pohyb vám zaručí zdravou a štíhlou postavu. Konec marketingovým klamům! Otevřete oči a řiďte se selským rozumem.

Chci poradit jak zhubnout

Štítky:

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mar24 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Mar24
Host
Mar24

Prášky na hubnutí jsou hnus