Prozradíme Vám fígle, díky kterým si udržíte postavu i o Vánocích!

hubnuti-vanoce

Jak si užít oslavu Vánoc a nepřibrat? Nebojte se, poradíme vám několik triků na udržení vaší postavy.

Stop přejídání kolem Vánoc!

Před Vánoci to hýří pozvánkami na plesy, párty a večírky. Kolegyně nosí do práce cukroví a vy jej s chutí ochutnáváte? Jděte na to s rozumem a udržte si vaši váhu i během Vánoc. Nemusíte skutečně všechno sníst a ochutnat. Není nic špatného na tom zhřešit, ale je potřeba najít tu správnou míru. Na večírky raději choďte najedení. Nezapomeňte, že v alkoholu se skrývá spoustu kalorií. Pijte hodně vody a zaplňte si raději žaludek něčím zdravím. Hlavní rada zní jednoduše – nepřejídejte se!

Co takhle trochu obelstít své tělo?

Začněte ráno s teplou vodou s citronem, skvěle vám nastartuje metabolismus a udrží vaše tělo zdravé. Pokud si nemůžete odpustit sladké, dejte si k němu trochu ovoce, třeba mandarinky nebo šťavnaté jablko. Díky vláknině v ovoci se cukr nebude tak rychle vstřebávat ve vašem těla a přeměňovat se na tuk. Preferujte sladkosti raději dopoledne. Snažte se jíst po malých porcích a pravidelně!

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!









Nedržte se v kuchyni starých zvyku! Uberte jednoduše kalorie.

Letos nahraďte bílou mouku špaldovou, pohankovou, pšeničnou celozrnnou nebo grahomovou. Bílý cukr můžete nahradit přírodními sirupy jako je javorový, kukuřičný, rýžový, agávový apod. Díky nízkému glykemickému indexu, nemusíte jimi ani tolik sladit. Neobalujte cukroví v dalším cukru, ale raději třeba v sušeném ovesném mléce. Nahraďte máslo raději rostlinnými oleji. Místo vajec zkuste vajahit.  Jedná se o rostlinnou náhradu vajec, obsahuje minimální množství cholesterolu a snižuje energickou hodnotu všech jídel.

Co takhle zkusit místo krémových náplní polevu karobovou pomazánku s ořechy, kterou koupíte v obchodech se zdravou výživou.  Místo kypřícího prášku použijte vinný kámen neboli kypřící prášek bez fosfátů nebo klasickou jedlou sodu. Nebojte se experimentovat a zkoušet nové chuťe!

Chci poradit jak zhubnout

Jezte jídlo očima!

Co letos o Vánocích přistoupit k chlebíčkům zdravěji? Po Vánocích budete jistě rádi, když vám zůstane vaše váha. Zapomeňte na vlašský salát a vysočinu. Taková celozrnná bageta na plátky s kozím sýrem, šunkou a obloženou zeleninou nezní vůbec špatně…A navíc barevnost těchto „chlebíčků“ vás nadchne! Servírujte si vaše oblíbené pokrmy  hezky na talíři a jezte v klidu a ne před televizí nebo s mobilem v ruce.

Nezapomínejte na pohyb!

Ano, ano, ano. Bez pohybu to prostě nepůjde. Zkuste si po obědě udělat půlhodinovou procházku. Lépe si nastartuje trávení a tělo tak lépe vstřebá živiny.

Chci poradit jak zhubnout

Štítky:

Komentujte

avatar