Zhubněte s našim nutričním specialistou zdravě a efektivně.

nutricni-terapeut

Nedaří se Vám zhubnout? Potřebujete dietního rádce nebo kouče? Nevíte si rady s etiketami na potravinách? Zajímalo by Vás, které potraviny jsou vhodné přímo pro vás a které nikoli? Nevíte jak s doporučených potravin připravit dobré jídlo? Jste notoričtí dietáři a nedaří se Vám stále zhubnout nadbytečné kilogramy? Potýkáte se stále s jojo efektem?

Pokud se zabýváte výše uvedenými otázkami neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme.  Naším cílem je poskytnout klientům výživové poradenství, díky kterému zjistí jak se správně stravovat.

Chci poradit jak zhubnout

Naše jednorázová konzultace zahrnuje vstupní diagnostiku a konzultaci, která potrvá 60 minut. Prozradíme Vám v jaké fyzické kondici je Vaše tělo a jak Vaše tělo hospodaří s vodou a ostatními tekutinami,které dostává. Bude Vám také zjištěna činnost štítné žlázy, střev a jak vám funguje metabolismus cukrů.

Podpora v průběhu hubnutí je velice důležitá, proto neváhejte využít našich služeb zkušených výživových poradců. Udělejte první krok na cestě k postavě snů a zdravému životnímu stylu!

Chci zavolat a poradit jak zhubnout

⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

Štítky:

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
materoska12 Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
materoska12
Host
materoska12

Chtěla bych se vyjádřit k poskytovaným službám Diety123, zhubla jsem za 3 měsíce 6kg to docela jde tak díky a chci další rady