Zhubněte s našim nutričním specialistou zdravě a efektivně.

nutricni-terapeut

Nedaří se Vám zhubnout? Potřebujete dietního rádce nebo kouče? Nevíte si rady s etiketami na potravinách? Zajímalo by Vás, které potraviny jsou vhodné přímo pro vás a které nikoli? Nevíte jak s doporučených potravin připravit dobré jídlo? Jste notoričtí dietáři a nedaří se Vám stále zhubnout nadbytečné kilogramy? Potýkáte se stále s jojo efektem?

Pokud se zabýváte výše uvedenými otázkami neváhejte nás kontaktovat a my Vám pomůžeme.  Naším cílem je poskytnout klientům výživové poradenství, díky kterému zjistí jak se správně stravovat.

Chci poradit jak zhubnout

Naše jednorázová konzultace zahrnuje vstupní diagnostiku a konzultaci, která potrvá 60 minut. Prozradíme Vám v jaké fyzické kondici je Vaše tělo a jak Vaše tělo hospodaří s vodou a ostatními tekutinami,které dostává. Bude Vám také zjištěna činnost štítné žlázy, střev a jak vám funguje metabolismus cukrů.

Podpora v průběhu hubnutí je velice důležitá, proto neváhejte využít našich služeb zkušených výživových poradců. Udělejte první krok na cestě k postavě snů a zdravému životnímu stylu!

  Chci zavolat a poradit jak zhubnout

  ⭐⭐⭐⭐⭐ 700 + zákazníků.

  Jana N. zhubla 10 kg za 4 měsíce.
  Petra A. zhubla o 3 kg za 6 týdnů.
  Marta N. zhubla 10 kg za 7 měsíců.
  Katka P. zhubla 15 kg za půl roku.

  Přidejte se i Vy. Nyní akce, místo 600 Kč zaplatíte jen 200 Kč!

  0 0 vote
  Article Rating
  guest
  1 Komentář
  Nejnovější
  Nejstarší Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments
  materoska12
  materoska12
  3 let před

  Chtěla bych se vyjádřit k poskytovaným službám Diety123, zhubla jsem za 3 měsíce 6kg to docela jde tak díky a chci další rady